Mikuláš

V prvom rade sa chcem srdečne poďakovať rodičom ,ktorí reagovali na moju výzvu .Aj rodičom ,ktorí už prispeli do Mikulášskych balíčkov.Ja si to veľmi vážim a ďakujem za všetky deti.

Štvrtok ešte dokúpim sladkosti do balíčkov sáčky už tiež máme je potrebné to iba zabaliť. Prosím mamičky ,ktoré boli ochotné baliť,aby mi do mailu napísali kedy im to vyhovuje viac či štvrtok ,alebo piatok popoludní.bola ponuka aj na dopoludnie len to nechcem nechať iba na jednu mamičku.Ale ďakujeme za ochotu.

 

Začiatok o 14 h prosím rodičov ,ktorí sú ochotní pomôcť pri príprave telocvične ,aby mi napísali .Bude potrebné pripraviť stôl pre DJ . A stoly na pohostenie pre deti .To znamená ,že musíme prísť skôr .Tak isto bude potrebné upratať všetko po párty.

Kto má nejaký nápad na pitný režim pre deti ?

 

JE POTREBNÉ ,ABY DETI MALI V TELOCVIČNI CVIČKY NIE CIVILNÉ TOPÁNKY  ČIŽMY A POD !!! DO TELOCVIČNE MUSIA BYŤ PREZUVKY PRE VŠETKÝCH!!!

Deťom som vravela ,aby sa vyparádili 🙂

 

Prosíme rodičov detí ,ktoré neboli včera a dnes na tréningoch a plánujú prísť na Mikulášsku disco ,aby nám to potvrdili . Potrebujeme vedieť koľko balíčkov je potrebné pripraviť. Dajte si námahu reagovať na túto výzvu. Tak ,aby deti neostali smutné bez balíčka.

 

Kto má akýkoľvek nápad pre deti prosím sem s ním .

Ďakujeme rodičom ,ktorí sa rozhodli niečo pripraviť pre deti rada by som Vás poprosila ,aby sme vynechali chrumky,oriešky ,chipsy nie len kvôli alergiám .

Skôr sa zamerajme na ovocie vitamíny a pod.

 

Ak som na niečo zabudla prosím napíšte  mi to ďakujem veľmi pekne . Verím ,že sa deti vytancujú a užijú si prvy ročník Mikulášskej párty 🙂

 

P.S. hľadáme Mikuláša kto by nám vedel pomôcť prosím napíšte. Náš Mikuláš musí súrne cestovať mimo Košíc a náhradný ochorel 🙁